سرمایه نت برای چه افرادی لازم است؟

کتاب سرمایه نت در مرحله اجرا محدودیت سنی ندارد از طرفی هم شما با حداقل معلومات و اطلاعات می توانید از این کتاب بهترین نتایج رو بدست آورید. طوری نگارش شده که همه اقشار جامعه با هر معلوماتی می توانند استفاده کنند مختص قشر خاصی نگارش نشده است. کسانی که به دنبال شغل دوم و مطمئن هستند، کسانی که می خواهند در منزل کار کنند، دانش آموزان، دانشجویان و کسانی که وقت آزاد دارند، کسانی که بیکار هستند و به یادگیری و پیشرفت شغلی علاقه دارند، کسانی که می دانند کسب و کارهای اینترنتی حرفه پرسود و توسعه پذیریست و نمی خواهند این فرصت سرمایه گذاری برای آینده را از دست دهند.

سوالات متداول

1چطوری می توانم به پرداخت اینترنتی شما اعتماد کنم؟
سایت سرمایه نت دارای نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد) از وزارت صنعت معدن و تجارت است که مورد تایید بوده و به اصطلاح امنیت کافی را دارد. شما برای پرداخت آنلاین، مستقیم به صفحه پرداخت امن بانک هدایت می شوید که درگاه مربوطه به اسم پذیرندگی "سرمایه نت" ثبت و فعال شده است. برای پرداخت اینترنتی داشتن رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت و cvv2 الزامی است. با خیال آسوده و اطمینان خاطر می توانید پرداخت تان را انجام دهید.
2برای استعلام اصالت و اعتبار کتاب سرمایه نت به کجا مراجعه کنیم؟
شما می توانید برای استعلام اطلاعات کتاب اعم از قیمت؛ عنوان؛ نویسنده؛ سایت نشردهنده آن به لینک کتابخانه ملی کشور مراجعه کنید.
استعلام از کتابخانه ملی یران
3نحوه دریافت به چه صورت است؟ دانلودی یا پستی؟
نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
4این بسته و آموزش های محتوی آن به چه امکانات و دانسته های اولیه احتیاج دارد؟
این کتاب به ساده ترین شکل ممکن با زبانی صمیمی و با حداقل معلومات نوشته شده است، یعنی شما کاربر عزیز و خواننده به هیچ دانسته ای به غیر از آموزش های داخل این کتاب احتیاج ندارین. ما به طور تمام کمال هر انچه برای اجرا کردن این آموزش ها نیاز بوده رو توضیح دادیم و نیازی به دانسته های دیگری در این مورد نیست. توضیحی هم در مورد میزان و ساعات فعالیت خدمتتون عرض کنم؛ ببینید هر شخص و فردی در مورد اینکه بهتون این وعده رو بده با یکی دو ساعت یا با چندین ساعت! فلان درآمد رو خواهین داشت مطمئن باشین فریبی بیش نیست. بهتر منطقی پیش بریم، ما راهی رو برای شما آشکار خواهیم کرد که هیچ جایی پیدا نمی کنید! ما نمی تونیم برای این راه و روش ساعتی رو در نظر بگیریم این به خودتون بستگی داره میزان درآمد هم به خودتون بستگی داره و هیچ محدودیتی توی درآمد از این روش ندارید تاکید می کنم هیچ محدودیتی! این حرفم رو بعد از مطالعه کتاب براتون ثابت خواهد شد.
5در صورت بروز مشکل خاصی من چیکار می تونم انجام بدم؟
کادر سرمایه نت در خدمت شما هستند و موظف به برطرف کردن مشکل پیش آمده هستند. می توانید از طریق ایمیل سایت، تیکت پشتیبانی و فرم تماس با ما پیام خود را به ما ارسال کنید. تیم سرمایه نت در محقق کردن وعده های خود ثابت قدم هست و خواهد بود.
6بعد از خرید سرمایه نت، چقدر طول خواهد کشید تا به دستم برسد؟
بعد از پرداخت موفق، در همان لحظه لینک دانلود سرمایه نت به ایمیل ثبت شده شما ارسال خواهد شد. که می توانید از طریق فاکتوری که برای شما صادر می شود اقدام به دانلود آن کنید. حتما به این موضوع دقت داشته باشید که هنگام تکمیل اطلاعات مربوط به خرید، ایمیل خود(بدون www) را با دقت بیشتری وارد کنید.
7در توضیحات سرمایه نت نوشته شده پشتیبانی آنلاین توسط شخص دکتر ملکی تبریزی، ما چگونه با ایشون در ارتباط خواهیم بود؟
این ارتباط به خاطر مشغله های فراوان دکتر ملکی تبریزی تنها برای عزیزانی که کتاب سرمایه نت را خریداری کرده اند امکان پذیر خواهد بود. بعد از دریافت کتاب و مطالعه آن راه های ارتباط شخصی ایشون در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به صورت آنلاین با ایشون در ارتباط باشید. در صورت تغییر در برنامه های کاری دکتر، از طرف سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
support
به راهنمایی نیاز دارید ؟
24:00 : Online Time
Telegram Channel
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait
بصورت رایگان 12 صفحه از کتاب را دریافت نمائید

boook