پکیج ارزشمند سرمایه نت برای چه کسانی پیشنهاد می شود؟

پکیج سرمایه نت در مرحله اجرا محدودیت سنی ندارد از طرفی هم شما با حداقل معلومات و اطلاعات می توانید از این بسته بهترین نتایج را بدست آورید و برای استقلال مالی قدم محکمی بر دارید. به گونه ای تدریس شده است که همه اقشار جامعه با هر معلوماتی بتوانند استفاده کنند مختص قشر خاصی تهیه نشده است. کسانی که به دنبال شغل دوم و مطمئن هستند، کسانی که می خواهند در منزل کار کنند، دانش آموزان، دانشجویان و کسانی که وقت آزاد دارند، کسانی که بیکار هستند و به یادگیری و پیشرفت شغلی علاقه مند هستند، کسانی که می دانند کسب و کارهای اینترنتی حرفه پرسود و توسعه پذیریست و نمی خواهند این پیشنهاد و فرصت ثروت سازی را از دست دهند.

شما برای ساختن این امپراطوری آنلاین به هیچ دانش تخصصی یا اطلاعات قبلی نیاز نداری!

سوالات متداول

1چطوری می توانم به پرداخت اینترنتی شما اعتماد کنم؟
سایت سرمایه نت دارای نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد) از وزارت صنعت معدن و تجارت است که مورد تایید بوده و به اصطلاح امنیت کافی را دارد. شما برای پرداخت آنلاین، مستقیم به صفحه پرداخت امن بانک هدایت می شوید که درگاه مربوطه به اسم پذیرندگی "سرمایه نت" ثبت و فعال شده است. برای پرداخت اینترنتی داشتن رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت و cvv2 الزامی است. با خیال آسوده و اطمینان خاطر می توانید پرداخت تان را انجام دهید.
2برای استعلام اصالت و اعتبار بسته آموزشی سرمایه نت به کجا مراجعه کنیم؟
شما می توانید برای استعلام اطلاعات بسته آموزشی اعم از قیمت؛ عنوان؛ مدرس؛ سایت نشردهنده آن به لینک کتابخانه ملی کشور مراجعه کنید.
استعلام از کتابخانه ملی یران
3نحوه دریافت به چه صورت است؟ دانلودی یا پستی؟
نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
4این بسته و آموزش های محتوی آن به چه امکانات و دانسته های اولیه احتیاج دارد؟
این بسته به ساده ترین شکل ممکن با زبانی صمیمی و با حداقل معلومات تدریس شده است، یعنی شما کاربر عزیز و خواننده به هیچ دانسته ای به غیر از آموزش های داخل این بسته آموزشی احتیاج ندارید. ما به طور تمام کمال هر آنچه برای اجرا کردن این آموزش ها نیاز بوده رو در اختیارتان قرار داده ایم و نیازی به دانسته های دیگری در این مورد نیست. توضیحی هم در مورد میزان و ساعات فعالیت خدمتتون عرض کنم؛ ببینید هر شخص و فردی در مورد اینکه بهتون این وعده رو بده با یکی دو ساعت یا با چندین ساعت! فلان درآمد رو خواهید داشت مطمئن باشید فریبی بیش نیست. بهتر منطقی پیش بریم، ما راهی رو برای شما معرفی خواهیم کرد که هیچ جایی پیدا نمی کنید! ما نمی تونیم برای این راه و روش ساعتی رو در نظر بگیریم این به خودتون بستگی داره میزان درآمد هم به خودتون بستگی داره و هیچ محدودیتی توی درآمد از این روش ندارید تاکید می کنم هیچ محدودیتی! این حرفم بعد از پیش برد آموزش های بسته براتون ثابت خواهد شد. این نوع کسب و کار پر سود ترین فعالیت آنلاین محسوب می شود و هر رقم درآمدی می توانید کسب کنید، اگر آنچه در اختیارتان قرار می گیرد و تدریس می شود را به درستی اجرا کنید، مطمئن باشید در این مسیر به موفقیت خواهید رسید. به صراحت عرض کنم، این درآمد می تواند 60 میلیون، 100 میلیون یا حتی چندین برابر این مبلغ ها باشد که تنها و تنها به خود شما بستگی دارد. تصمیم نهایی با شماست.
5در صورت بروز مشکل خاصی من چیکار می تونم انجام بدم؟
کادر سرمایه نت در خدمت شما هستند و موظف به برطرف کردن مشکل پیش آمده هستند. می توانید از طریق ایمیل سایت، تیکت پشتیبانی و فرم تماس با ما پیام خود را به ما ارسال کنید. تیم سرمایه نت در محقق کردن وعده های خود ثابت قدم هست و خواهد بود.
6بعد از خرید سرمایه نت، چقدر طول خواهد کشید تا به دستم برسد؟
بعد از پرداخت موفق، در همان لحظه لینک دانلود سرمایه نت به ایمیل ثبت شده شما ارسال خواهد شد. که می توانید از طریق فاکتوری که برای شما صادر می شود اقدام به دانلود آن کنید. حتما به این موضوع دقت داشته باشید که هنگام تکمیل اطلاعات مربوط به خرید، ایمیل خود(بدون www) را با دقت بیشتری وارد کنید.
7در توضیحات سرمایه نت نوشته شده پشتیبانی آنلاین توسط شخص دکتر ملکی تبریزی، ما چگونه با ایشون در ارتباط خواهیم بود؟
این ارتباط به خاطر مشغله های فراوان دکتر ملکی تبریزی تنها برای عزیزانی که بسته آموزشی سرمایه نت را خریداری کرده اند امکان پذیر خواهد بود. بعد از دریافت بسته آموزشی و پیش برد آموزش های آن، راه های ارتباط شخصی ایشون در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به صورت آنلاین با ایشون در ارتباط باشید. در صورت تغییر در برنامه های کاری دکتر، از طرف سایت اطلاع رسانی خواهد شد.