سرمایه نت برای چه افرادی لازم است؟

کتاب سرمایه نت در مرحله اجرا محدودیت سنی ندارد از طرفی هم شما با حداقل معلومات و اطلاعات می توانید از این کتاب بهترین نتایج رو بدست آورید. طوری نگارش شده که همه اقشار جامعه با هر معلوماتی می توانند استفاده کنند مختص قشر خاصی نگارش نشده است. کسانی که به دنبال شغل دوم و مطمئن هستند، کسانی که می خواهند در منزل کار کنند، دانش آموزان، دانشجویان و کسانی که وقت آزاد دارند، کسانی که بیکار هستند و به یادگیری و پیشرفت شغلی علاقه دارند، کسانی که می دانند کسب و کارهای اینترنتی حرفه پرسود و توسعه پذیریست و نمی خواهند این فرصت سرمایه گذاری برای آینده را از دست دهند.

بازاریاب هر کدام از 14 شرکت بازاریابی شبکه ای ایران که باشید (نتورکر)

سوالات متداول

1من قبلا چندین مورد مشابه این محصول خریداری کرده ام، ولی متاسفانه بی فایده بودند چطور به شما اعتماد کنم؟
درسته ... من حق رو به شما می دم، متاسفانه افراد متقلب باعث مخدوش شدن افکار نسبت به چنین محصولاتی شده اند. منم از شما چند سوالی می پرسم! آیا محصول قبلی و مشابهی که تهیه کرده اید واقعا قابل اعتماد بود؟! آیا دارای شماره استاندارد بین المللی اختصاصی بود؟! آیا توی کتابخانه ملی کشور ثبت شده بود؟ اگر چنین محصولی رو قبلا تهیه کردین با چنین ویژگی هایی و براتون کارایی نداشت؛ به ایمیل بنده ارسال کنین من دو برابر مبلغ پرداختیتون به اون بسته رو بهتون هدیه بدم. تا الان دیگر صداقت تیم سرمایه نت برای کاربران ثابت شده، ما در ازای مبلغی که برای این بسته دریافت می کنیم مسئول هستیم. برای اماده کردن این بسته چندین ماه وقت گذاشتیم و سعی کردیم با کمترین قیمت در اختیارتون قرار دهیم. این بسته بیشتر از این حرفا برای ما هزینه داشته است.
2چه مدت طول می کشد تا بسته خریداری شده بدستم برسد؟
پس از خرید بلافاصله فایل های بسته آموزش گام به گام کسب درآمد نوین اینترنت (سرمایه نت) برای شما قابل دانلود خواهد بود.
3نحوه دریافت به چه صورت است؟ دانلودی یا پستی؟
نحوه دریافت به صورت دانلودی هست و شما بعد از پرداخت اینترنتی بلافاصله (اتوماتیک) فایل را می توانید دریافت کنید.
4این بسته و آموزش های محتوی آن به چه امکانات و دانسته های اولیه احتیاج دارد؟
این کتاب به ساده ترین شکل ممکن با زبانی صمیمی و با حداقل معلومات نوشته شده است، یعنی شما کاربر عزیز و خواننده به هیچ دانسته ای به غیر از آموزش های داخل این کتاب احتیاج ندارین. ما به طور تمام کمال هر انچه برای اجرا کردن این آموزش ها نیاز بوده رو توضیح دادیم و نیازی به دانسته های دیگری در این مورد نیست. توضیحی هم در مورد میزان و ساعات فعالیت خدمتتون عرض کنم؛ ببینید هر شخص و فردی در مورد اینکه بهتون این وعده رو بده با یکی دو ساعت یا با چندین ساعت! فلان درآمد رو خواهین داشت مطمئن باشین فریبی بیش نیست. بهتر منطقی پیش بریم، ما راهی رو برای شما آشکار خواهیم کرد که هیچ جایی پیدا نمی کنید! ما نمی تونیم برای این راه و روش ساعتی رو در نظر بگیریم این به خودتون بستگی داره میزان درآمد هم به خودتون بستگی داره و هیچ محدودیتی توی درآمد از این روش ندارید تاکید می کنم هیچ محدودیتی! این حرفم رو بعد از مطالعه کتاب براتون ثابت خواهد شد.
5دلیل پایین بودن قیمت بسته و کتاب چیست؟
همون طوری که توی سوال های قبلی توضیح دادیم این کتاب برای ما هزینه های بسیار بالایی داشته و این به این معنا نیست که ما باید قیمت کتاب رو بالا می بردیم. ما در قبال دریافت هزینه مسئول هستیم و باید محصولی بدون کم و کاست در اختیار شما قرار بدیم چه از نظر کیفیت گرافیکی کتاب و چه از نظر محتوای آموزشی آن. تمامی این موارد رعایت شده و کتابی بدون کاستی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم و قیمت پایینی که برای این کتاب برآورد شده تنها به این دلیل بوده تمامی اقشار جامعه کشور عزیزمون بتونند این کتاب رو تهیه کنند و استفاده بهینه داشته باشند در راستای تحقق بخشیدن به آرزوی خود در راجع به کسب درآمد از اینترنت . ما این اطمینان رو به شما می دیم که از خریدتون هرگز پشیمان نخواهید شد.
6شما تصویری در مورد پشتیبانی کاملا رایگان بعد از خرید قرار داده اید . چطوری می تونیم از این پشتیبانی استفاده کنیم؟
درسته .... ما در تحقق وعده هایمان ثابت قدم هستیم. این پشتیبانی برای عزیزانی که تمایل دارند استفاده کنند قرار داده شده است. و کاملا رایگان می باشد و رایگان خواهد بود این پشتیبانی رو شخصا مولف بر عهده دارد و شما می تونید به صورت مستقیم با مولف کتاب در ارتباط باشید. برای این منظور راه هایی در نظر گرفته شده است. ارتباط با ایمیل سایت به آدرس : SarmayeNet.ir[at]Gmail.Com و یا اینکه ارتباط از طریق شبکه اجتماعی تلگرام: ابتدا در کانال Join شوید و از طریق اطلاعات کانال به ایدی مولف کتاب دسترسی داشته باشید. آدرس کانال ما در شبکه اجتماعی تلگرام: https://telegram.me/sarmayenet ما در خدمت شما عزیزان هستیم منتظر پیامتون می مونیم اضافه کنم با توجه به ارسال انبوه پیام های شما عزیزان احتمال دارد با تاخیر چند ساعتی به پیامتون پاسخ داده بشه از این جهت من عذر خواهی می کنم.
7شما خودتون میزان درآمدتون از اینترنت چقدر هست؟
سوال خوبیه ... ببینید ما همون طوری که در ابتدای توضیحات سایت خدمتتون عرض کردیم این میزان درآمد بستگی به خود فرد داره که چقدر بتونه درآمد داشته باشه به میزان ساعت هم بستگی نداره! شعار هایی همچون با یکی دو ساعت فعالیت فلان مقدار درامد دیگه شعار های الکی هستند! توی روش ما و آموزش های ما اولویت طرز فکر هست که میزان درآمد رو معلوم می کند. برای همین گفتیم راز تبدیل فکربه ثروت! مطمئن باشین در این کتاب براتون آشکار خواهد شد.
8اینم از سوال متداول هشتم! ولی این سوال نیست!
در سطح مجازی در این چند ماه اخیر فعالیت هایی در این رابطه به وجود امده اند که با سودجویی و منفعت طلبی کتاب ها و جزوه های رایگان سطح اینترنت را کپی برداری کرده اند با مبالغ مختلف به فروش رسانیده اند و می رسانند با کمی جستجو به چنین سایت هایی برخورد خواهید کرد با شعار و ادعا هایی همچون میلیارد شو! روزانه 100 هزار تومان! و شعار هایی از این قبیل که تنها قصد فریب شما رو با چنین جملاتی دارند. اکثرشون با دریافت نماد اعتماد از این نماد کاربران رو فریب دادند یکی با ثبت کردن دامنه سایت در وزارت ارشاد! ولی خودتون قضاوت کنید چنین مدارکی آیا دلیل بر معتبر بودن کتاب مربوطه می باشد؟ چنین مدارک و نماد هایی تنها برای تایید شدن سایت مربوطه می باشد نه محصول عرضه شده. لطفا فریب افراد متقلب رو نخورید با چنین کار هایی در نظر خودشون زرنگی می کنند ولی متاسفانه پول مربوط به چنین فعالیتی مشکل دارد.خب این نوع فعالیت که با کپی برداری از اثر یکی دیگه، که برای تهیه و تولید آن زحمت زیادی کشیده و فروش آن با قیمت های متفاوت از نظر شرعی حرامه اینم کنار بزاریم از نظر انسانی و اخلاقی هم اصلا چنین مسئله ای پسندیده نیست.
download
support
به راهنمایی نیاز دارید ؟
24:00 : Online Time
Telegram Channel
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait